Koncert: Mike Parker's Meta

Koncert: Mike Parker's Meta

Jeden to za mało. Z tego powodu na nowosądeckiej scenie 29 listopada odbędzie się event „Trzy w jednym”. Będziemy podziwiać wernisaż, recital oraz wsłuchamy się w koncert kwartetu. Start imprezy o 18:30 w Atelier Jazz Club.

W deszczowe piątkowe popołudnie nic nie zrobi człowiekowi tak dobrze jak dawka dobrej kultury. Wydarzenie „Trzy w jednym”, które odbędzie się w kolejny piątek w godzinach 18:30-22 będzie połączeniem trzech wydarzeń kulturalnych. Imprezę rozpocznie wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Kwiatkowskiej, który potrwa od 18:30 do 19:00. Następnie będziemy świadkami recitalu Natalii Kwiatkowskiej (Cheap Tobacco), zaś od 20:00 do 22:00 odbędzie się koncert kwartetu Mike Parker's Meta. Duża dawka tak zróżnicowanej kultury to doskonałe rozwiązanie na piątkowy wieczór z przyjaciółmi czy rodziną.

Potrójny event odbędzie się w Atelier Jazz Club przy ul. Zielonej 45 w Nowym Sączu. Organizatorzy serdecznie zachęcają do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które świetnie połączy sztuki malarskie z muzycznymi. Będzie to zdecydowanie porządna dawka kultury i szansa obcowania z interesującą sztuką.