Stand-up: Piotr "ZOLA" Szulowski

Stand-up: Piotr "ZOLA" Szulowski

Lubisz się pośmiać z inteligentnej rozrywki? To świetnie, bo już niedługo - 16 grudnia będzie ku temu doskonała okazja. Właśnie tego dnia nasze miasto odwiedzi Piotr ZOLA Szulowski - jeden z najbardziej cenionych stand-uperów w Polsce! W ramach swojego spektaklu "Granice Wytrzymałości" zadba o to, byś również i ty odnalazł swoje granice wytrzymałości... ze śmiechu.

Kim jest Piotr ZOLA Szulowski, który przedstawi swój stand-up w Nowym Sączu? Nieoficjalnie uchodzi za przyjaciela Miśka Koterskiego, oficjalnie dwukrotnie dotarł do finału Antrakt Stand Up Festiwal, a na co dzień zajmuje się zabawianiem ludzi. Robi to na tyle dobrze, że często wymieniany jest wśród najlepszych stand-uperów w Polsce, a niedawno razem z Rafałem Paczesiem, Katarzyną Piasecką czy Lotkiem brał udział w STAND-UP SHOW.

Zainteresowany(a)? Śpiesz się kupować bilety, bo tej klasy wydarzenia w Nowym Sączu zdarzają się niezwykle rzadko i to wspaniała okazja, by pobawić się rozrywką na krajowym poziomie! Bilety w przedsprzedaży już od 40 złotych.