Koncert: Defloracja, Pijacka Banda, Punk Brothers, Rozbujane Betoniary, Nauka o Gównie

Koncert: Defloracja, Pijacka Banda, Punk Brothers, Rozbujane Betoniary, Nauka o Gównie

W ostatnią listopadową sobotę na scenie Klubu Muzycznego Fabryka wystąpi aż pięć zespołów punkowych. Poznamy punk w wykonaniu: „Defloracji”, „Pijackiej Bandy”, „Punk Brothers”, „Rozbujanych Betoniar” oraz „Nauki o Gównie”. Początek koncertu o 18:00.

Koniec listopada, a tym samym ostatki spotkają się w Nowym Sączu z prawdziwą kumulacją muzyki punkowej. 30 listopada 2019 na scenie Klubu Muzycznego Fabryka w centrum Nowego Sącza (Rynek 2, Nowy Sącz) zagra aż pięć punkowych zespołów. Pierwszy z nich to „Defloracja”, w ramach której wystąpią przed nami: Fred, Fryta i dr Misio. Kolejny zespół to „Pijacka Banda”, a jego członkami są: Przemek, Grzegorz aka Grys, Max i Mateusz. Trzeci zespół, który zagra 30 listopada w Nowym Sączu to „Punk Brothers”, do którego należą: Borys, Eric, Sztaba i Ciusek. Następny punkowy zespół, który zagra w Fabryce to „Rozbujane Betoniary”. Jego członkowie to: Paweł, Kamil i Rafał. Jako ostatnich przedstawiamy „Naukę o Gównie”. W skład tego zespołu wchodzą: Mariusz, Paweł i Olo.

Organizatorzy zachęcają do zakupu biletów na koncert w przedsprzedaży w cenie 20 zł bądź w dniu koncertu za 35 zł. By kupić bilety wcześniej, należy skontaktować się z organizatorami koncertu (szczegóły na Facebooku). Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych na stronie https://www.facebook.com/events/279087423044374/. Koncert rozpocznie się o 18:00 i potrwa do około północy. Serdecznie zapraszamy!