Koncert: LiveD, Pretor

Koncert: LiveD, Pretor

Muzyczna oferta grudniowa w Nowym Sączu została wzbogacona o koncert rockowych zespołów LiveD oraz Pretor. Impreza w Klubie Fabryka odbędzie się w sobotę, 7 grudnia 2019. Start o 20:00!

Koncerty i spektakle w Nowym Sączu przyciągają coraz więcej miłośników dobrej muzyki i sztuki. W sobotę, 7 grudnia, na scenie wystąpią dwa młode, rockowe zespoły – LiveD oraz Pretor – które oczarują widzów swoją koncertową pasją.

LiveD to czteroosobowa grupa, w której skład wchodzą: Wojciech Cenkier – gitara i wokal, Tomasz Sztaba – wokal i gitara, Grzegorz Sztaba – perkusja oraz Dawid Drąg - gitara basowa. Chłopaki zaprezentują czym jest prawdziwy rock w ich wykonaniu.

W podobne klimaty wciągnie nas także Pretor – rockowy zespół złożony z: Szymona Presa – basisty, Józefa Weberbauera – gitarzysty, Gerarga Niemczyna – perkusisty oraz Pawła Pokrywki – wokalisty. Dajmy się porwać ich muzyce.

Organizatorzy serdecznie zachęcają do wzięcia udziału w koncercie, który odbędzie się w Klubie Fabryka – Rynek 2, Nowy Sącz o godzinie 20:00.