Koncert: Sold My Soul

Koncert: Sold My Soul

Już 15. listopada w klubie Winus Club w Nowym Sączu odbędzie się koncert zespołu Sold My Soul. Muzyka, jaką grają, utrzymana jest w klimatach rocka, bluesa, a także hard rocka. W ramach jesiennej trasy koncertowej grupa odwiedzi ponad dwadzieścia wyjątkowych miejsc na muzycznej mapie Polski, promując najnowszą płytę zatytułowaną Beyond the darkness.

Zespół z Opola składa się z czterech artystów - Łukasz Lipa Lipowczan odpowiada za klimatyczny wokal, Gabriel Drobot - perkusja, Smok Smoczkiewicz - gitara, Yan Lee - basy. Ich twórczość zakorzeniona jest w bluesie z lat sześćdziesiątych, późniejszym rocku, a także inspiracjach między innymi Zeppelinami, Free oraz Black Sabath. Od 2012 roku, w którym grupa powstała, nagrali EP z pięcioma utworami oraz debiutancką płytę w 2014 roku. Marzec 2019 to premiera najnowszej płyty, którą promuje trasa koncertowa.

Na koncert, który rozpocznie się 15.11 już o godzinie 20, zapraszają organizatorzy - Winus Club oraz sam zespół Sold My Soul. Bilety do nabycia w cenie 20 PLN.