Koncert: Voda

Koncert: Voda

W piątek 18 października w Winus Club w Nowym Sączu odbędzie się koncert trio Voda. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki rockowej w niecodziennym wydaniu!

Voda to oryginalne trio, które tworzą Radek Kopeć, Mikołaj Spendel i Michał Obrok. Zespół wywodzi się z tradycji rockowej sięgającej lat 70-tych, kiedy to gatunek rozumiany był jak połączenie wielu różnych muzycznych nurtów: funka, bluesa czy jazzu. Voda została założona w 2014 roku z inicjatywy Kopcia. Trio ma na koncie dwie płyty - Onerare i Amphibia. Muzycy występowali podczas wielu ważnych wydarzeń i imprez, m.in. Kielce Rockują, RockNocy czy łagowski Blues, Rock i Motocykle. W Polsce i poza jej granicami Voda była na scenie ponad dwieście razy. Zaskakujące, nietypowe podejście do muzyki rockowej i wyjątkowo żywiołowe koncerty zjednały grupie fanów nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Niemczech, na Litwie i Słowacji. Teraz pora, by Voda podbiła Nowy Sącz!

Koncert rozpocznie się o 20:30 w Winus Club przy ulicy Kochanowskiego 30 w Nowym Sączu. Bilety w cenie 25 zł będzie można nabyć na miejscu.