Koncert: Pull the Wire, Zenek Kupatasa

Pull the Wire, Zenek Kupatasa

14 września 2019 roku w Klubie Muzycznym Fabryka w Nowym Sączu odbędzie się wyjątkowy koncert z udziałem zespołu Pull the Wire oraz Zenka Kupatasy. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie kosztować będą 30 (przedsprzedaż) i 40 złotych (w dniu wydarzenia). 

Grupa muzyczna Pull the Wire promuje swój album o nazwie "Sztuka przemijania". Jest to niesamowity kwartet, który z pewnością dostarczy widzom wielu emocji. Zespół preferuje mocnego rocka, dlatego w swojej muzyce opowie o życiu własnym życiem oraz postępowaniu w zgodzie z samym sobą.

Zenek Kupatasa tworzy muzykę już od 1997 roku, jest jednym z najbardziej znanych artystów polskiej sceny niezależnej. Na koncertach porywa publikę swoją charyzmą i wspaniałym poczuciem humoru. Promować będzie swoją płytę "Darmowe przytulasy". Na scenie wystąpi wraz z dwoma dobrymi znajomymi: Tomaszem Antoniakiem oraz Michałem Jędrasem. To niezapomniane koncerty w Nowym Sączu, na których po prostu trzeba być, ponieważ widzowie nigdy nie wiedzą do końca, co wydarzy się na scenie.