Już 25 października Gala Wiedeńska w Nowym Sączu!

Gala Wideńska

Gala Wiedeńska w Nowym Sączu odbędzie się dnia 25 października 2019 roku. Początek przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 18:30. Miejscem spotkania będzie Aula znajdująca się przy Alei Wolności 40. Gala jest bezprecedensowym wydarzeniem, w którym warto wziąć udział, zapraszając do wspólnej zabawy własnych znajomych. Podczas gali będzie można usłyszeć różnorodnych artystów, którzy obdarzeni są wielkim talentem oraz niesamowitymi głosami, mowa m.in. o wybitnych solistach operowych. Nie zabraknie również przedstawicieli młodego pokolenia, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Występujący artyści na co dzień mają styczność z najlepszymi orkiestrami oraz dyrygentami na świecie, dlatego dla każdego odbiorcy będzie to niesamowite przeżycie. Na scenie wystąpią także laureaci wielu popularnych konkursów muzycznych. Zgromadzone osoby mogą mieć pewność, że będą się wspaniale bawić, a przy tym i wzruszać. Zainteresowani zaplanowanym na październik przedsięwzięciem będą mogli nacieszyć swoje uszy klasyczną wiedeńską formą muzyki oraz kunsztem połączonym z młodością. Dużo miejsca poświęci się przebojom dominatora walca, którym jest Johann Strauss. Będzie to niezapomniane widowisko, o którym publika mówi latami.

Warto udać się na Aleję Wolności 40, aby posłuchać popisowych arii ze słynnych operetek, a więc m.in. "Barona cygańskiego", "Wesołą wdówkę", "Zemstę nietoperza", czy też "Krainę Uśmiechu". Z pewnością utwory te kojarzą zarówno starsi, jak i młodsi fanatycy doskonałej muzyki. Koncert swoim programem będzie nawiązywał do wspaniałych przedsięwzięć odbywających się co roku we Wiedniu, a więc w stolicy walca. Naprawdę opłaca się wziąć w nim udział i opowiedzieć o tym wydarzeniu swoim bliskim oraz znajomym, z którymi można spędzić bardzo przyjemny czas, oddając się chwilom refleksji i zadumy.

Bilety na Galę Wiedeńską kosztują 90 złotych, można je kupić na ulicy Narutowicza 3, na pierwszym piętrze (PEGAZ). Wcześniej zainteresowani mogą dokonać rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 694 024 832 lub też 515 985 232 (w przypadku grup). Bilety online zakupić można na stronach kupbilecik.pl oraz biletyna.pl. W punktach stacjonarnych są one dostępne w Sklepach Muzycznych FIFF, Księgarniach PWN, Księgarniach Book Book oraz w Książnicy Polskiej.