Karpaty OFFer 2019

Karpaty OFFer 2019

Nowy Sącz jest miejscem, w którym odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych. W dniach 15-18 sierpnia 2019 roku w Nowym Sączu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuki o nazwie Karpaty OFFer.

Pierwszego dnia festiwalu, na godzinę 19:00 zaplanowana jest tzw. Karpacka Potańcówka, na której będzie można potańczyć i poznać nowe osoby. Wydarzenie odbędzie się w Kawiarni Spóźniony Słowik. Dzień później, a więc 16 sierpnia, o godzinie 20:00 zaplanowany jest koncert pod tytułem Muzyka Karpat. Odbędzie się on na Rynku, a więc udać mogą się na niego wszystkie zainteresowane osoby, które lubią posłuchać od czasu do czasu dobrej muzyki. Podczas koncertu wystąpią: Adam Strug oraz Tołhaje. Z kolei na 22:00 zaplanowany jest przegląd filmowy, seans odbędzie się w Kinie Sokół.

17 sierpnia emocje zaczną się już od godziny 12:00, kiedy to rozpoczną się Sądeckie Planty. O 13:00 będzie można prześledzić lokalną historię muzyki, natomiast o 18:00 na rynku rozpoczną się zajęcia taneczne oraz muzyczne atrakcje. Przy okazji będzie można podziwiać specjalnie zorganizowane Show Rowerowe. O 22:00 rozpocznie się seans filmowy.

Na dzień 18 sierpnia zaplanowano Karpacką Familiadę, która rozpocznie się o godzinie 15:00. Wydarzenie to zostanie zorganizowane w Miasteczku Galicyjskim, do którego można bardzo łatwo dotrzeć i to właśnie tam wziąć udział w wyjątkowym przedsięwzięciu. Oprócz tego będzie można wziąć udział w wielu wydarzeniach towarzyszących: animacjach, warsztatach artystycznych, czy też kiermaszu rękodzieła. Ważną informacją dla zainteresowanych osób jest to, że wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!