Koncert: Mastemey, Schaderian, Pretor

Mastemey, Schaderian, Pretor

Trzy polskie zespoły muzyki metalowej, gotyckiej i rockowej wystąpią już 24 maja, w piątek o godzinie 18:00. Koncerty zagrają Mastemey, Schaderian i Pretor - w Nowym Sączu, Fabryka Klub Muzyczny przy Rynek 2.

Zagrają:

Mastemey death metal Kraków
Schaderian doom / gothic Kraków
Pretor rock Nowy Sącz

Mastemey jest zespołem trash-metalowym, wywodzącym się z Krakowa, założonym w 2008 roku, z inicjatywy dwóch członków Łukasza Bartkowicza oraz Kamila Haby. Zespół już od samego początku swojej kariery intensywnie koncertuje, supportując wiele znanych grup muzycznych (m. in. Acid Drinkers, Hunter i Coma). Przełomem kariery Mastemey było wydanie pierwszego LP w 2017 roku, o nazwie Vol.1.

Schaderian krakowska grupa muzyczna, grająca melodyjny gothic metal. Pierwszą płytę wydali w sierpniu 2016 roku, krążek nosi tytuł Path. Teraz powracają by znów zaskoczyć!

Pretor grupa wywodząca się z Nowego Sącza, założona w 2017 roku, przez czwórkę wprawionych muzyków. Grają klasyczną muzykę rockową, połączoną z oryginalnym nowoczesnym brzmieniem. Pierwsza ich płyta, o ekspresywnym tytule DEAD END została wydana w 2018, a kolejna zaplanowana jest na maj bieżącego roku.

 

Start: 24 kwietnia 2019 godz: 18:00

Miejsce: Fabryka Klub Muzyczny, Rynek 2 Nowy Sącz

Bilety: 20 zł