Koncert: SickNest, Drown My Day, Psycho Visions

Przed nami kolejny koncert w sądeckiej fabryce. Już w najbliższy piątek do Nowego Sącza zawitają trzy kapele, które podpalą klubową scenę. DMD z z Krakowa, Sick Nest z Katowic i Psycho Visions z Rzeszowa zapewnią moc niezapomnianych wrażeń muzycznych w ramach trasy Chaos Defined Tour 2019.

Zagrają:

SickNest Metal / Progressive / Experimental Katowice / Sosnowiec
Drown My Day Metalcore / Deathcore / Death Metal Kraków
Psycho Visions Metal Rzeszów

Jako pierwsi zagrają DMD czyli Drown My Day reprezentująca nurt deathcore, metalcore oraz death metal. Grali supporty przed takimi artystami jak: Vader, Dying Fetus, Hatebreed, Stick To Your Guns, Decapitated, Frontside, Totem czy Caliban, a w piątek zagrają w Nowym Sączu. Ich produkcje muzyczne wydawane od 2008 roku sporo namieszały i przypadły do gustu miłośnikom ciężkiego brzmienia. Pięcioosobowa ekipa zgranych muzyków gwarantuje dobrą zabawę i tzw. groove na koncercie. Warto przyjść i dać się ponieść.

Kolejni na scenie zaprezentują się Sicknest, którzy w tworzeniu muzyki nie mają żadnych ograniczeń. Sześcioro muzyków, z których każdy wnosi do twórczości zespołu kawałek swojej osobowości stworzyło formację muzyczną absolutnie niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. Mają na swoim koncie album "Reality Imprisoned" wydany w 2012 roku oraz " Chaos Defined" wydany w lutym tego roku. Ich występy poprzedzały koncerty legend polskiej i zagranicznej sceny metalu.

Wisienką na torcie będzie Psycho Vision z Rzeszowa grająca "ciężką" muzykę w szerokim tego słowa znaczeniu. Nagrali już dwa studyjne albumy będące mieszanką własnego stylu okraszonego różnorodnymi wpływami muzycznymi. Jak piszą o sobie od innych odróżnia ich "prezencją sceniczną oraz pomysłem na granie".

Widzimy się w piątek 15 marca o 19:00 w Fabryce przy ul. Rynek 2 w Nowym Sączu. Bilety- 20 zł.