Koncert: Void of Sympathy, Schaderian, Eye of Void

Void of Sympathy, Schaderian, Eye of Void

I kolejna dobra wiadomość dla wszystkich, którzy najbliższą sobotę zamierzają spędzić w Nowym Sączu. Fabryka Klub Muzyczna zaprasza na wyjątkowy koncert, podczas którego zaprezentują się trzy genialne zespoły, a ich wspólnym mianownikiem będzie ciężkie brzmienie wykonywanej muzyki. To będzie prawdziwa uczta dla ucha.

Zagrają:

Schaderian Doom/Gothic Kraków
Void of Sympathy Melodic Death Metal Kraków
Eye of Void Metal Kraków

Schaderian to pięcioosobowy zespół, który swoje muzyczne podboje rozpoczął w 2008 roku. Wiele lat koncertowania ujednoliciło ich styl, który teraz określają jako melodyjny doom metal. Mają na swoim koncie płytę wydaną w 2016 roku z której materiał między innymi będzie można usłyszeć podczas sobotniego koncertu. Jeśli lubicie taki klimat, to musicie tam być.

Void of Sympathy to formacja, której muzyka utrzymana jest w klimacie "melodyjnego death metalu urozmaiconego czystymi wokalami" które w tym przypadku są ogromnym atutem zespołu. Dwa silne damskie wokale nie tylko odróżniają zespół od innych, ale również stanowią doskonałe zestawienie kontrastujących z sobą styli śpiewania prezentowanych przez każdą z pań. Zespół działa od 2015 i ma na swoim koncie wydaną w 2017 EP-kę.

Eye of Void czyli trzeci zespół, który zaprezentuje się podczas sobotniego koncertu pochodzi z Krakowa i składa się z czterech osób, którzy na scenie robią na prawdę dobrą robotę. Powstali w 2011 roku, a ich zainteresowania muzyczne oscylują wokół szeroko rozumianej muzyki hard rock, thrash metalu i ostatnio coraz częściej doom/stoner. Warto wpaść i posłuchać, co im w duszy gra.

 

Start: 23 luty 2019 godz: 18:30

Miejsce: Fabryka Klub Muzyczny, Rynek 2 Nowy Sącz

Bilety: 10 zł