Koncert: Zenek, Selfdestruction

Zenek, Selfdestruction

Ile osób potrzeba, żeby stworzyć ciekawy band? Wystarczy trzech. O tym, że dobry wokal wspomagany akompaniamentem perkusji, gitary basowej i elektrycznej na prawdę daje radę będą przekonywać w najbliższą sobotę Zenek Danon i jego muzyczni towarzysze: Tomek Antoniak i Michał "Mrufka" Jędras. Zagrają oczywiście w znanej i lubianej " Fabryce" w samym sercu Nowego Sącza.

Zagrają:

Zenek metal alternatywny/comedy rock Piaseczno
Selfdestruction metal alternatywny/numetal Rzeszów
Zenek

W zespole gra tzw. "pierwsze skrzypce" to charyzmatyczny wokalista, który tworzyć zaczął już mając 12 lat. Jego piosenki łączące w sobie przeciwieństwa jak powagę i żart zapewnią moc niezapomnianych wrażeń.

Selfdestruction

Wieczór zapowiada się wyjątkowo, bo support przed Zenkiem zagrają Selfdestruction z Rzeszowa czyli pięcioosobowy zespół grający muzykę, którą charakteryzuje jak to określają "ciężkie i melodyczne riffy gitarowe, lekki lecz klimatyczny wokal, oraz zgrana i mocna sekcja rytmiczna"

Czujecie się przekonani? Jeśli tak, to zapraszamy w sobotę 9 lutego o 19:30 do "Fabryka Klub Muzyczny" w Nowym Sączu. Bilety w przedsprzedaży do nabycia on-line i w klubie w cenie 20zł, a w dniu koncertu - 30zł.

Kup Bilet