Koncert: Cursed Night - Horda, Wygnani, Naghamaet

Cursed Night - Horda, Wygnani, Naghamaet

1 lutego w sądeckiej "Fabryce" zapowiada się wyjątkowa noc. "Cursed Night" czyli wolnym tłumaczeniu "przeklęta noc" z pewnością przyciągnie wszystkich miłośników mocnego brzmienia. Tego dnia od 19:00 do 23:00 klubem zawładną.

Zagrają:

Horda Blackened death metal Tarnów
Wygnani Hard/Groove metal Kraków
Naghamaet Experimental deathcore Tarnów
HORDA

Czyli Tarnowska pięcioosobowa formacja wykonująca muzykę blackened death metal. Mocne gitarowe brzmienia i ciekawy wokal to jedne z największych atutów grupy, która pomimo krótkiego stażu na muzycznej scenie już robi niemałe zamieszanie. Mają na swoim koncie EPkę "The Beginning...", którą w całości będzie można usłyszeć podczas koncertu. Nie zabraknie również nowych utworów, które na deskach sądeckiej sceny klubowej będą miały swój debitu.

WYGNANI

To pochodząca z Krakowa grupa ciekawych ludzi. którzy są dowodem na to, że koniec zawsze oznacza początek czegoś nowego. Na bazie członków zespołu, który wcześniej się rozpadł, powstał nowy -Hard/Groove metalowy, który- jak mówią jego członkowie- "od początku swojego istnienia ma jeden cel - grać kawał ciężkiej muzy". Jak im się to udaje? Przyjedzcie i oceńcie sami!

NAGHAMAET

Reprezentujący nurt experimental deathcore z Tarnowa to wybuchowa mieszkanka styli, która trafia w najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne. Bliski wschód, jazz i mocne brzmienia to elementy charakterystycznej dla tej młodej- ale prezentującej wysoki poziom wykonawczy grupy. Jej członkowie: Bartosz Bednarenko na gitarze, Filip Jurczak na perkusji, Piotr Obrzut na basie, Filip Tatarczuch na gitarze oraz Miłosz Buchacz na wokalu zaproszą wszystkich do pełnego różnorodności świata muzyki.

Zapraszamy już w najbliższy piątek do: Fabryka Klub Muzyczny przy ul. Rynek 2 w Nowym Sączu. Start: 19. Wejściówka: 10 zł. Przyjdź i daj się ponieść "przeklętej nocy"...