Na ulicy Witosa powstała "Siłownia pod chmurką"

siłownia pod chmurką ul. witosa

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mieszkańcy Nowego Sącza mogą spędzić aktywnie czas w nowo powstałej siłowni na świeżym powietrzu. Prezydent miasta Ludomir Handzel otworzył "Siłownię pod chmurką", która powstała przy ścieżce rowerowej na ulicy Witosa.

Sądeczanie mają już kolejne miejsce, gdzie mogą aktywnie spędzić czas. Dziś prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z radnym Krzysztofem Ziają, Martą Porembą, dyrektorka Wydziału Inwestycji oraz Marcinem Porębą, który jest dyrektorem Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury dokonał otwarcia "Siłowni pod chmurką". Inwestycja przy ulicy Witosa kosztowała niespełna 57 tysięcy złotych. Na wyposażeniu siłowni znalazły się m.in. orbitrek, drążek uniwersalny, wioślarz czy narciarz podwójny. Oprócz tego pojawił się stół szachowy i panel "kółko/krzyżyk".

Prezydent miasta wyraził zadowolenie z pojawienia się atrakcji dla mieszkańców. Liczy, że Sądeczanie będą chętnie korzystać z inwestycji wraz z rodzinami. Przewodniczący Osiedla Przetakówka Stanisław Słaby potwierdził, że siłownia wzbudziła duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców. Wszyscy zgodnie twierdzą, że takich atrakcji w Nowym Sączu powinno pojawić się więcej.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia