Ulica Kosynierów i ulica Stramki z nowymi chodnikami

ulica Stramki

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy Sącz nie ustaje z pracami remontowymi. Po wyremontowaniu szeregu ulic w poprzednich miesiącach, sukces w tej kwestii odnotowano także we wrześniu, na dwóch kolejnych odcinkach ważnych w mieście ulic. Tym razem udało się zakończyć prace remontowe przy ulicy Kosynierów oraz przy ulicy Stramki.

Na ulicy Kosynierów remont chodnika zakończony został sukcesem w postaci budowy 100 metrów nowego chodnika. Powstał on na odcinku, który ciągnie się od ulicy Wybickiego do ulicy Gwardyjskiej. Podobna długość chodnika została wybudowana na osiedlu Gorzków, przy ulicy Stramki. Ze względu na bliskość przystanku autobusowego, z którym ulica łączy chodnik, jest to szalenie ważny punkt komunikacyjny. To jednak nie jedyny plus. Remont chodnika na obydwu ulicach sprawia, że w sposób zdecydowany poprawia się bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych korzystających z tych właśnie miejsc. Wpływa także pozytywnie na komfort samych mieszkańców, którzy mogą czuć się odpowiednio zabezpieczeni. Prezydent Ludomir Handzel zapowiada już kolejny etap remontu, który planowany jest w najbliższym czasie i objąć ma kolejny odcinek chodnika przy ulicy Stramki oraz remont zatoki parkingowej. Jak podkreśla prezydent, remonty ulic to efekt świetnej współpracy z radnymi oraz ich dużego zaangażowania, które daje bardzo wymierne korzyści. To dzięki wspomnianej współpracy, do prezydenta miasta docierają sygnały na temat braków oraz niedociągnięć, jakimi należy zająć się w pierwszej kolejności.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia