Nawierzchnia owej drogi łączącej ulice Jamnicką z Długoszewskiego już gotowa

Łącznik ulic: Jamnicka – Długoszowskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ulica Długoszewskiego i Jamnicka w mieście Nowy Sącz mają nareszcie ukończony łącznik Jamnicka-Długoszewskiego. Ten około 80-metrowy odcinek jezdni ma istotne znaczenie dla sprawnego ruchu mieszkańców dzielnicy Falkowa, scalając dwie części osiedla. Mimo iż lokalizacja łącznika budziła początkowo pewne kontrowersje, mieszkańcy ostatecznie doceniają możliwość swobodnego dostępu do dobrze wykonanej i utrzymywanej następnie przez miasto drogi.

Jak podaje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Nowy Sącz, prace przy budowie łącznika zostały już całkowicie zakończone, a droga oddana do użytku. Prezydent miasta Ludomir Handzel poinformował, że to już ostatni odcinek łącznika Jamnicka-Długoszewskiego oczekiwanego przez wielu mieszkańców. Choć jest krótki, jak przyznaje prezydent, jego znaczenie dla lokalnej społeczności jest kluczowe. To sposób na udrożnienie ruchu pomiędzy dwoma ulicami. Prezydent wyraził nadzieję, że droga będzie dobrze służyła mieszkańcom. Mimo iż jest dosyć wąska, pozwoli na swobodny przejazd samochodów osobowych.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia