Koniec prac remontowych na Węgierskiej

Remont ul. Węgierska

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Remont ulicy Węgierskiej dobiegł końca, o czym mieszkańców poinformował prezydent miasta Ludomir Handzel. Nowy Sącz w ostatnim czasie zmienia się nie do poznania, za sprawą prowadzonych w mieście remontów.

Remont Węgierskiej dotyczył odcinka na długości około 400 metrów. Jak na innych remontowanych ulicach, zadbano tu o poszerzenie jezdni. Dodatkowo wyznaczono pasy do prawo- i lewoskrętu, dzięki czemu kierowcy będą mogli czuć się bezpieczniej na drodze. Przebudowa z całą pewnością znacznie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Wspomniane dodatkowe pasy pojawiły się w miejscu niezwykle istotnym. To tu bowiem powstał nowy market budowlany, do którego będzie bezpieczny dojazd. Prace remontowe obejmowały ponadto wykonanie nowej nawierzchni drogi oraz chodników. Ulica wzbogaciła się również o niezbędne w tym miejscu przejście dla pieszych.

Jak mówi prezydent miasta Ludomir Handzel, inwestor dokonał wszelkich uzgodnionych z Miejskim Zarządem Dróg przebudów i remontów, przyczyniając się tym samym nie tylko do poprawy bezpieczeństwa, ale i do poprawy przejezdności na ulicy Węgierskiej.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia