Ulica Wiśniowieckiego w remoncie

Remont ul. Wiśniowieckiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy Sącz na dużą skalę prowadzi remonty w mieście. Obok dużej liczby zakończonych już remontów, wciąż jest spora ilość ulic, które nadal czekają na swoją kolej. Tym razem ruszył wyczekiwany remont ulicy Wiśniowieckiego.

Jak powiadomił mieszkańców prezydent Ludomir Handzel, ulica Wiśniowieckiego zostanie wyremontowana na odcinku biegnącym od ulicy Królowej Jadwigi aż do ulicy I Brygady. Podobnie jak w przypadku remontów innych ulic, także i ten obejmie wykonanie nawierzchni takich jak jezdnie, chodniki, zjazdy oraz zatoki autobusowe z ich obrzeżami i krawężnikami.

Prezydent Handzel zapowiada, że z uwagą obserwować będzie postępy remontowe. Ulica Wiśniowieckiego jest bowiem strategicznym miejscem na mapie Nowego Sącza. To ważna arteria miasta, w której włodarze miasta pragną zwiększyć bezpieczeństwo. Jak mówi prezydent Handzel: Z obu stron pojawią się chodniki a na odcinku do ulicy Królowej Jadwigi do I Brygady powstaną doświetlone przejścia dla pieszych. To jednak nie koniec zmian – w ramach remontu ulicy Wiśniowieckiego, przebudowane ma zostać także skrzyżowanie z ulicami Ciećkiewicza, Malczewskiego oraz Korzeniowskiego i I Brygady.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia