Ruszył remont ulicy Broniewskiego

Remont ul. Broniewskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dopiero co zakończyła się część remontów w mieście, a już ruszają kolejne. Tym razem rozpoczął się remont ulicy Broniewskiego. Nowy Sącz dzięki licznym przebudowom zyskuje nie tylko na wyglądzie, ale i zdecydowanie polepsza się jakość życia mieszkańców.

Przebudowa Broniewskiego potrwać ma do połowy grudnia bieżącego roku. Jak zapowiada prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel, zakończenie prac przewiduje się na 15 grudnia. Obecnie prowadzone są roboty na odcinku ulicy Lwowskiej do ulicy Batalionów Chłopskich. Przebudowa obejmuje kompletną wymianę nawierzchni. Przewidziano remont jezdni, zatok postojowych, chodników, zatok autobusowych oraz krawężników. Remont ulicy Broniewskiego przewiduje również powstanie dodatkowych miejsc postojowych w specjalnie zaprojektowanych zatokach postojowych przy jezdni, których brak był dotychczasową bolączką. To jednak nie koniec zmian. W miejsce skrzyżowania z sygnalizacją świetlną ulic Broniewskiego, Barskiej i Paderewskiego, powstać ma wygodne i dobrze przejezdne rondo.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia