Już wkrótce ul. Kochanowskiego zyska nową nawierzchnię

Remont ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trwają gruntowne prace remontowe na ulicy Kochanowskiego. Kolejna ulica w mieście Nowy Sącz zyska nową nawierzchnię. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na zakończenie prac.

Ulica Kochanowskiego remontowana jest na odcinku od ulicy Hallera do Nad Łubinką. W pierwszej kolejności wykonywano roboty związane z przełożeniem instalacji gazowej. By zyskać lepsze bezpieczeństwo, również ona została w niezbędnych częściach wyremontowana. Obecnie kończone są prace nad zdejmowaniem nawierzchni. Roboty wizytował prezydent miasta Nowy Sącz Ludomir Handzel.

Prezydent miasta poinformował, że następne kroki będą polegały na wykonaniu solidnej podbudowy ulicy, a następnie położenie świeżego asfaltu. Mówił również, że gazownicy zakończyli już swoje prace polegające na przełożeniu sieci i remontach. Ludomir Handzel wyraził nadzieję, że prace zostaną zakończone w przeciągu tygodnia, dla komfortu mieszkańców miasta. Solidny remont pozwoli na swobodne i bezpieczne poruszanie się po okolicy, zarówno pieszych, rowerzystów, jak i pojazdów mechanicznych.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia