Propozycje Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2021 rok – 6 edycja

Budżet Obywatelski na 2021 rok

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już za tydzień rusza 6. edycja Budżetu Obywatelskiego w Nowym Sączu. Wzorem poprzednich lat, mieszkańcy mają możliwość zgłoszenia projektu Budżetu Obywatelskiego. Na realizację tego przedsięwzięcia przewidziano kwotę ponad 3 mln zł (dokładnie 3 180 000 zł). To środki większe niż rok temu o 1 180 000 zł. Kwoty, jakie przypadają na poszczególne osiedla w ramach Budżetu Obywatelskiego, można znaleźć na stronie internetowej miasta Nowy Sącz. Nabór wniosków rusza 15 czerwca. Będzie można je przesyłać do 6 lipca. Około połowy września do wiadomości publicznej zostanie podana ostateczna lista projektów Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie, które wyłoni zwycięski projekt, odbędzie się w pierwszym tygodniu października. Ostateczne wyniki zostaną podane do połowy października 2020 roku.

Krótka instrukcja zgłoszenia projektu

Projekt należy zgłosić na specjalnym formularzu, który dostępny jest na stronie internetowej www.bo.nowysacz.pl. Wypełniony wniosek można złożyć w biurze podawczym albo przesłać za pośrednictwem Internetu w terminie do 6 lipca b.r.

Projekt Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza musi być kompletny i spójny. Wszystkie zawarte w nim informacje muszą być z sobą logicznie i merytorycznie powiązane.

Jeden wnioskodawca może złożyć tylko jeden projekt. Jeżeli wnioskodawca składa projekt budżetu osiedla, nie ma obowiązku potwierdzania, czy jest mieszkańcem tego osiedla.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia