Urząd Pracy i Wydział Architektury i Urbanistyki UM zmieniają swoją siedzibę

Sądecki Urząd Pracy, Wydziału Architektury i Urbanistyki

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Płyną kolejne dobre wiadomości z Nowego Sącza. Interesanci urzędu miasta będą mogli załatwić swoje sprawy w nowym budynku użytkowanym przez Urząd Miasta. Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki mają nową siedzibę.

Budynek, w którym swoje funkcje sprawować będą wspomniane urzędy mieści się przy ulicy Zielonej 55. Posiada on powierzchnię 1308 metrów kwadratowych, które zajmują 3 kondygnacje. Sprawy w Sądeckim Urzędzie pracy załatwić będzie można na parterze oraz 1 piętrze, zaś na drugim piętrze ulokowany został Wydział Architektury i Urbanistyki. Jak zapewniają przedstawiciele obydwu urzędów, nowa siedziba to wygoda nie tylko dla urzędników, ale i interesantów, którzy będą mogli załatwić swoje sprawy w komfortowych warunkach. Warto podkreślić, że obiekt ten spełnia standardy nowoczesności – jest dostosowany do osób niepełnosprawnych oraz klimatyzowany. To standardy, które coraz częściej oferuje Nowy Sącz i jego oficjalne urzędy.

Uroczyste przekazanie budynku miało miejsce 29 maja w obecności prezydenta miasta Ludomira Handzla , radnych Grzegorza Ledzińskiego i Jakuba Prokopowicza oraz właściciela budynku Adama Górskiego. Było symboliczne przecięcie wstęgi, symboliczne wręczenie klucza oraz poświęcenie budynku przez księdza prałata Jerzego Jurkiewicza.

Oficjalnie Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki rozpoczną swoją pracę w nowym budynku od poniedziałku 1 czerwca br.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia