Bezpieczne przejście dla pieszych i chodnik na Gunwaldzkiej już wkrótce gotowe

Chodnik na Gunwaldzkiej

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mimo trudnych warunków, na ulicy Grunwaldzkiej w mieście Nowy Sącz wykańczana jest inwestycja obejmująca drobną infrastrukturę drogową. To nowy chodnik oraz bezpieczne przejście dla pieszych. Pozytywne wiadomości Nowy Sącz otrzymał od prezydenta miasta Ludomira Handzla oraz radnego Tadeusza Gajdosza. Wizytowane przez nich prace są na etapie budowy chodnika. Zapewniające bezpieczeństwo krawężniki oraz obrzeża zostały już wykonane.

Mieszkańcy okolicy oraz rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do pobliskiego przedszkola Kraina Marzeń już od pewnego czasu zgłaszali konieczność powstania bezpiecznej infrastruktury dla pieszych w tym miejscu. Przejście dla pieszych oraz chodnik na Grunwaldzkiej są odpowiedzią na prośbę ponad 180 mieszkańców oraz rodziców dzieci, stwierdził prezydent miasta Nowy Sącz. Ludomir Handzel dodał również, że dzięki takim drobnym, ale niezwykle ważnym inwestycjom podnosi się poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Jest to szczególnie ważne przede wszystkim dla dzieci uczęszczających do przedszkola w tym miejscu. Radny Tadusz Gajdosz wyraził radość, że mimo przeszkód związanych z pandemią w mieście Nowy Sącz udaje się realizować takie drobne, ale istotne działania budowlane.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia