Uwaga! Kolejne zmiany w organizacji ruchu!

Remont ul. Sucharskiego Nowy Sącz

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu. Od najbliższego poniedziałku 17 lutego b.r. zamknięta zostanie północna jezdnia ulicy Sucharskiego. W związku z tym Nowy Sącz musi przygotować się na zmianę organizacji ruchu.

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu od 17 lutego wprowadza następujące zmiany:

Całkowite zamknięcie północnej jezdni ulicy Sucharskiego od godziny 9:00 – nitka od strony Łubinki. Ruch pojazdów odbywał będzie się wyłącznie nitką od strony ulicy Lwowskiej – południową jezdnią ulicy Sucharskiego. Zmiany te pociągną za sobą konieczność wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na sąsiednich ulicach. I tak:

Ulica Partyzantów – ulica Sucharskiego: Z ulicy Partyzantów w ulicę Sucharskiego możliwy będzie wyłącznie skręt w prawo. Dopuszcza się też możliwość zawrócenia na rondzie oraz jazdę w przeciwnym kierunku w razie wystąpienia takiej konieczności.

Rondo na ulicy Barskiej: Przy rondzie możliwy przejazd między pasami ruchu ul. Sucharskiego.

Ulica Okulickiego – ulica Sucharskiego: skręt z Okulickiego w Sucharskiego możliwy wyłącznie w prawo.

Ulica Sucharskiego – ulica Nowochruślicka: możliwy wyłącznie skręt w prawo lub zawracanie 150 m powyżej na przejeździe między pasami Nowochruślickiej.

Ulica Nowochruślicka – ulica Sucharskiego: na Nowochruślickiej wyłączenie z ruchu pasa do prawoskrętu w Sucharskiego. Skręt z Nowochruślickiej w Sucharskiego w prawo wyłącznie z prawego pasa ruchu.

W związku z powyższymi zmianami ruchu oraz z trwającymi remontami władze miasta zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej. Jednocześnie przypominają, iż karta nowosądeczanina uprawnia do skorzystania z niej za darmo.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia