Uwaga Nowosądeczanie! Czasowa zmiana organizacji ruchu

Skrzyżowanie ulic: Jagiellońska, Grodzka i Kunegundy

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od 12 lutego kierowcy odwiedzający Nowy Sącz oraz jego mieszkańcy muszą liczyć się z kolejnymi niedogodnościami na drogach. W środę 12.02.2020 roku rozpocząć ma się nowy etap przebudowy, którym objęta zostanie ul. Jagiellońska, ul. Grodzka oraz ul. Kunegundy. W związku z tym na skrzyżowaniach wymienionych ulic wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu.

Od 12 lutego roboty drogowe będą prowadzone na nowym odcinku, co spowoduje zamknięcie dojazdu do skrzyżowania od strony ulicy Grodzkiej oraz od ulicy Jagiellońskiej. Od strony ulicy Grodzkiej dojazd pozostanie bez zmian.

Ze względu na utrudnienia i zamknięcie części ulic, wprowadzone zostaną objazdy. I tak – dla ulicy Jagiellońskiej wprowadzony zostanie objazd ulicą Szczęsnego Morawieckiego do Alei Wolności, z kolei dla ulicy Grodzkiej wprowadzony zostanie objazd ulicą Zygmuntowską do Alei Batorego.

W związku z reorganizacją ruchu oraz utrudnieniami, policja apeluje o ostrożną i uważną jazdę, zaś władze miasta o wyrozumiałość.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia