Nowy Sącz: 6 lutego odbędą się roboty gazowe

ul Sucharskiego Nowy Sącz - nowysacz.pl

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

6 lutego na terenie Nowego Sącza przeprowadzone zostaną roboty gazowe. Prace potrwają w godzinach 7-15 na ul. Westerplatte oraz na ul. Sucharskiego. Związane jest to z przełączeniem sieci gazowej na wyżej wskazanych ulicach. Robotnicy zajmą się rozprężaniem oraz odpowietrzaniem gazociągu, uznane są za niebezpieczne, dlatego mieszkańcy powinni mieć to na uwadze.

Warto mieć na względzie to, że podczas zaplanowanych prac gazowych nastąpi tymczasowa przerwa w dostawie gazu. Mieszkańcy nie powinni być tym zaniepokojeni, ani zdziwieni, to naturalna procedura. Dostawa gazu zostanie wstrzymana dla około 540 odbiorców. Tyczy się to nie tylko osób zamieszkałych przy ulicach Westerplatte oraz Sucharskiego, ale też wszystkich mieszkańców ulic Leśnej, Chruślickiej oraz Beskidzkiej. Być może prace zostaną zakończone nieco wcześniej, jednak należy przygotować się na to, że przerwa w dostawie gazu potrwa do godziny 15:00.

Nowy Sącz przechodzi w ostatnim czasie wiele prac modernizacyjnych, tak aby zadbać o życie okolicznych mieszkańców. Dzięki nim mieszkańcy Nowego Sącza mogą liczyć na sporo udogodnień w codziennym funkcjonowaniu. Zaplanowane prace gazowe są profesjonalnie zorganizowane, dlatego cały proces powinien przebiec bez żadnych zakłóceń.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia