Na sygnale po Nowym Sączu

Karetki dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sygnał karetki najczęściej rodzi nieprzyjemne uczucia, związane z obawą, strachem, wyobrażeniem najgorszego, ale przecież w rzeczywistości mobilna pomoc to przełomowy wynalazek, który znacznie przyspiesza możliwość udzielenia pomocy, w efekcie czego ma jak najbardziej pozytywne zabarwienie, bowiem ratuje ludzkie życie.

Właśnie o życie i bezpieczeństwo swoich mieszkańców zatroszczyło się miasto Nowy Sącz, współfinansując zakup trzech nowych karetek dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. Nowoczesne pojazdy zastąpią dotychczasowy sprzęt, który będzie dodatkowym wsparciem, w wyjątkowych sytuacjach. Mieszkańcom Nowego Sącza pomocy udzielać będą trzy profesjonalne zespoły medyczne, korzystające z Volkswagena Transportera, Mercedesa Sprintera oraz Mercedesa z napędem na 4 koła, który wesprze ratownictwo w okolicach miasta. Wszystkie pojazdy są nowoczesne i wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dzięki czemu szybko i niezawodnie dotrą do potrzebujących, udzielając im pierwszej pomocy, a nierzadko ratując życie.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia