Sport i rekreacja przy ścieżce nad Kamienicą - mieszkańcy czekają na nowe miejsce!

Ścieżka nad Kamienicą

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeszcze w tym roku przy ścieżce nad Kamienicą powinno pojawić się nowe miejsce do uprawiania rekreacji. Jest to wiadomość, która ucieszy na pewno każdego, kto mieszka w powiecie Nowy Sącz. Aby rekreacja dla mieszkańców była w pełni możliwa, już wkrótce na działkach, które przylegają do trasy, powstanie turystyczna wiata przystankowa, a do tego w pełni nowoczesna siłownia na świeżym powietrzu. Na miejscu będzie można również zdiagnozować i naprawić swój rower.

Wszystkie atrakcje zostaną usytuowane wzdłuż pętli pieszo-biegowo-rowerowej, która zlokalizowana jest po prawej stronie rzeki Kamienica. Nowe miejsce ma jeszcze bardziej zmotywować mieszkańców do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu. Zwłaszcza że siłownia, jak i punkt naprawczy rowerów jest bezpośrednio połączony z pozostałymi ścieżkami przeznaczonymi do rekreacji.

Pierwsze etapy pracy rozpoczną się już niebawem, co sprawi, że całość będzie gotowa i oddana do użytku jeszcze w tym roku, tak aby mieszkańcy, jak najszybciej mogli ją wypróbować.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia