Szujskiego w remoncie

Remont ul. Szujskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mieszkańcy okolic Szujskiego będą cieszyć się gładką nawierzchnią. MZD w Nowym Sączu pracuje nad wylaniem nowego asfaltu na długości 170 metrów między ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich a ul. Sienkiewicza.

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu zaczął prace remontowe polegające na wymianie nawierzchni na odcinku ulicy Szujskiego. Prezydent miasta – Ludomir Handzel – podkreśla, że wymiana tego odcinka asfaltu w Nowym Sączu to całkowita i kompleksowa inwestycja. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcy pobliskiego osiedla będą mogli cieszyć się gładkim dojazdem do pracy czy szkoły. Prace remontowe obejmują odcinek drogi od ulicy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich aż do ulicy Sienkiewicza. Na mieszkańców Nowego Sącza czeka około 170 metrów gładkiej nawierzchni.

Prace remontowe w Nowym Sączu obejmują coraz więcej miejsc, które ułatwiają komunikację zarówno kierowcom jak i pieszym, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Nowa nawierzchnia to rozwiązanie, które ma uczynić przejazdy przyjemniejszymi.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia