Coraz więcej przyjaznych miejsc dla najmłodszych.

Plac zabaw ul. Broniewskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Przy ulicy Broniewskiego oddano do użytku nowy plac zabaw. To znakomita wiadomość dla najmłodszych mieszkańców osiedla Barskiego i ich opiekunów. Oficjalnego otwarcia kolejnej inwestycji służącej rodzinom z dziećmi w wieku przedszkolnym dokonał prezydent Ludomir Handzel w obecności dyrektor Wydziału Inwestycji Marty Poręby.

Włodarz miasta wyraził zadowolenie z powodu powstania kolejnego miejsca na mapie miasta, dzięki któremu najmłodsi z opiekunami będą mogli korzystać z nowoczesnych, bezpiecznych urządzeń do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Nowy Sącz wzbogacił się o ogrodzony teren ze strefami z piasku, trawy i kostki brukowej, zaopatrzony dodatkowo w siłownię na świeżym powietrzu i małą architekturę.

Kolejne dwa place powstają na ulicach Żółkiewskiego i Tłoki. Dzięki tym inwestycjom coraz więcej sądeczan będzie miało do dyspozycji urządzenia do zabaw dla dzieci w bliskim sąsiedztwie.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia