Prezydent Nowego Sącza obiecuje nowy odkryty basen

Projekt odkrytego basenu w Nowym Sącz

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prezydent miasta Nowy Sącz zapowiada w najnowszych materiałach informacyjnych Biura Prasowego budowę nowego basenu. Chodzi o basen nad Łubinką, który od lat niszczeje. Jedyny odkryty basen w Nowym Sączu w ostatnich sezonach, od 2014 roku nie pracował z powodu uszkodzeń niecki wywołanych przez powódź.

Ludomir Handzel spotkał się z radnym Dawidem Dumaną na terenie przejętego przez miasto, zniszczonego basenu. W filmie opublikowanym na YouTube zapowiada realizację inwestycji już w przyszłym roku. Chce udowodnić, że mimo krążących opinii, że budowa nowego odkrytego basenu nie jest możliwa w Nowym Sączu, to jednak się to uda. Nowy odkryty basen w Nowym Sączu ma już konkretne plany. Przedstawiona wizualizacja obejmuje przestronną nieckę główną, wodny plac zabaw w obszernym płytkim brodziku oraz rwącą rzekę i martwą falę. Pomysły na realizację, jak podaje prezydent, również są. Inwestycja ma być realizowana dla mieszkańców miasta Nowy Sącz, by basen nad Łubinką nie był już tylko odstraszającym, odrapanym obiektem.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia