Remont na Rynku: od jutra pierzeja wschodnia otwarta dla ruchu

Remont kostki wokół rynku

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, od jutra (tj. 8 października) dla ruchu zostanie otwarty odcinek jezdni Rynku (pierzeja wschodnia). Chodzi o fragment pomiędzy ulicami Lwowską a Piotra Skargi, po którym będą mogły poruszać się pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej do 3,5 t. Dla ruchu otworzona zostanie także ulica Lwowska od ulicy Matejki do Rynku.

Od 14 października na odcinku przywrócona zostanie również komunikacja publiczna - powróci ruch autobusowy i przystanek autobusowy. Remonty nawierzchni wokół Rynku będą jednak trwać nadal, w związku z czym pierzeja południowa i północna pozostaną drogami bez przejazdu aż do czasu zakończenia prac na pierzei zachodniej.

Remonty w dalszym ciągu będą trwać na Rynku w odcinku ciągnącym się od ulicy Kazimierza Wielkiego do ulicy Dunajewskiego (pierzeja zachodnia) razem z odcinkiem ulicy Kazimierza Wielkiego od ulicy Franciszkańskiej do Rynku. Wymienione odcinki planowane są do zamknięcia od 14 października.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia