Darmowe szkolenia "Internet na co dzień" dla mieszkańców

Internet na co dzień

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Biuro prasowe Urzędu Miasta Nowy Sącz informuje o pozyskaniu środków z funduszy Unii Europejskiej na realizację projektu grantowego o nazwie Internet na co dzień. Jego realizacja będzie miała miejsce od października 2019 roku do września 2020 i ma objąć 252 osoby w wieku powyżej 25 lat. Całkowita wartość projektu to 141 120 PLN, realizowany jest w ramach szerszego przedsięwzięcia o nazwie Dostępny wirtu@lny świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego nr POPC.03.01.00-00-0076/18 Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020 Oś priorytetowa III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych".

Zakres tematyczny projektu Internet na co dzień

W ramach akcji odbyć ma się cykl szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów i obejmujących następującą tematykę:

  1. Rodzic w Internecie.
  2. Moje finanse i transakcje w sieci.
  3. Działam w sieciach społecznościowych.
  4. Tworzę własną stronę internetową (blog).
  5. Kultura w sieci.

Projekt Internet na co dzień w mieście Nowy Sącz ma przyczynić się do bezpiecznego wykorzystywania dostępu do sieci do różnych celów, również załatwiania spraw urzędowych. Dzięki szkoleniom komputerowym również starsi oraz niepełnosprawni mieszkańcy miasta będą mieli szansę na zapoznanie się ze współczesnymi narzędziami komunikacyjnymi i wykorzystywanie ich na co dzień.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia