Marsz równości w Nowym Sączu - bezpieczeństwo i utrudnienia w ruchu

Trasa marszu równości

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Biuro prasowe miasta Nowy Sącz informuje mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych o planowanym na dzień 6 października 2019 roku Marszu Równości. Odbywać ma się on w godzinach od 13 do 20. Prezydent Miasta Ludomir Handzel zwraca się z prośbą o nieparkowanie na trasie, którą Marsz Równości ma przejść w godzinach jego trwania. Pozwoli to na zapewnienie bezpieczeństwa najwyższego stopnia.

Trasa Marszu Równości Nowy Sącz

Trasa Marszu Równości będzie wiodła od obiektu Stara Sandecja, przez aleje Wolności i aleje Batorego, następnie ulicą Kolejową, Sienkiewicza, Grodzką, ponownie alejami Batorego do Dworca PKP. Szczegółowa mapa trasy przemarszu oraz utrudnień w ruchu dostępne są na oficjalnej stronie miasta. Uczestnicy marszu trasę mają pokonać jednokrotnie. Biuro Prasowe Miasta Nowy Sącz dodatkowo przypomina, że wszystkie zdarzenia będące zagrożeniem lokalnego bezpieczeństwa można zgłaszać do czynnego całodobowo Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego pod numerami telefonów 18 448 66 81 albo 18 443 57 02.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia