Za nami Posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

miejski zespół zarządzania kryzysowego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel przewodniczył obradom podczas Posiedzenia Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Do spotkania doszło z tego powodu, iż na terenie Nowego Sącza dnia 6 października odbędą się zgromadzenia publiczne. Władze miasta obawiają się, że w związku z organizowanymi zgromadzeniami dojdzie do zagrożenia bezpieczeństwa publicznego. Prezydent chciałby temu zapobiec, z tego też względu odbyło się nadzwyczajne posiedzenie.

Podczas zorganizowanego spotkania przedyskutowano wiele istotnych spraw, m.in. funkcjonowanie służb inspekcji oraz straży. Przewiduje się, że nie wszystkie osoby manifestujące będą zachowywały się spokojnie, dlatego odpowiednie służby muszą umiejętnie zareagować na wszystkie niebezpieczne sytuacje. Dzięki temu bezpieczeństwo mieszkańców nie będzie w żaden sposób zagrożone. Oprócz prezydenta w spotkaniu wzięli udział: Krzysztof Setlak (Dyrektor Zarządzania Kryzysowego), Bożena Borkowska (dyrektorka, zajmująca się sprawami obywatelskimi i ewidencją ludności) oraz przedstawiciele służb mundurowych i Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia