Osiedle Milenium: zakończono remont drogi

Osiedle Milenium

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na osiedlu Milenium na terenie Nowego Sącza zakończono remont drogi, prowadzącej do osiedlowego żłobka. Remont został przeprowadzony dzięki udanej współpracy Urzędu Miasta oraz Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Podczas prac remontowych nie wystąpiły żadne nieprzewidziane okoliczności. Nową drogę otworzył prezydent Nowego Sącza - Ludomir Handzel. Towarzyszyli mu radny Jakub Prokopowicz oraz członkowie zarządu GSM.

Osiedle Milenium to jedna z wizytówek całego Nowego Sącza, dlatego też prace modernizacyjne w tym miejscu były koniecznością. Mieszkańcy narzekali od dłuższego czasu na to, że wskazany odcinek drogi nie spełnia ich wymagań, dlatego władze miasta podjęły decyzję o tym, iż należy przeprowadzić generalny remont. Na szczęście prace zakończyły się pełnym powodzeniem, a prezydent podkreślił, że współpraca z Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową przebiegła bardzo pomyślnie. Przeprowadzona inwestycja ma na celu poprawić jakość życia okolicznych mieszkańców, głównie tych, którzy odprowadzają swoje dzieci do żłobka.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia