Nowy Sącz: działka przekazana pod budowę mieszkań z programu "Mieszkanie Plus"

Mieszkanie Plus

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zadecydował o tym, że działka znajdująca się przy ulicy 29 listopada zostanie przekazana pod budowę mieszkań z rządowego programu "Mieszkanie Plus". Działka ma powierzchnię 1 hektara oraz 68 arów. Zgodnie z zapowiedziami fachowców w najbliższej przyszłości ma powstać około 120 nowych mieszkań. Przedstawiciele Urzędu Miasta potwierdzili, iż są gotowi na współpracę z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Wiele wskazuje na to, że mieszkania powstaną już w 2020 roku, jednak nie jest to potwierdzona informacja. Wiceprezydent Nowego Sącza Artur Bochenek wyraził nadzieję, iż wszystkie zaplanowane prace przebiegną bez przeszkód i ludzie będą mogli cieszyć się nowymi mieszkaniami już w kolejnym roku. Działka przeznaczona pod budowę nowych mieszkań znalazła się w planach zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. To kolejna pozytywna inwestycja na terenie Nowego Sącza, która należy do branży infrastruktury oraz nieruchomości.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia