Prezydent pogratulował sportowcom

Prezydent pogratulował sportowcom

Inne
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

Nowy Sącz jest miastem, w którym sport tętni życiem, na różnych płaszczyznach. W spotkaniu uczestniczyło wiele różnych osób, oczywiście zazwyczaj ściśle związanych ze światem sportu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: dyrektor Wydziału Sportu oraz Turystyki - Tomasz Baliczek, czy też prezes MKS STP - Marek Ruchała.

Sportowcy zgodnie podkreślili, że cieszą się z zaproszenia i mają nadzieję na kolejne sukcesy, które przyniosą chwałę miastu. Ich trenerzy przyznali, że zawodnicy rozwijają się w szybkim tempie, co daje duże nadzieje na przyszłość, oczywiście związane z osiąganiem przez nich kolejnych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych. Zawodnicy opowiadali również o planach na dalszą część sezonu.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia