XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

Inne
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Już w najbliższy weekend, 6 i 7 lipca na terenie miasta Nowy Sącz rozegrane zostaną mistrzostwa w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Odbędą się pod specjalnym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Już po raz siedemnasty na terenie miasta będzie miało miejsce sportowe wydarzenie, które za każdym razem przyciąga tłumy widzów, kibiców i drużyn sportowych. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się w Parku Sportów Miejskich PUMPTRACK, przy ul. Piłsudskiego w Nowym Sączu, obok mostu 700-lecia, w otoczeniu rzeki Kamienica.

Organizatorzy zapraszają serdecznie do uczestnictwa w zawodach. Zgłoszenia przyjmowane są na 15 minut przed zawodami, a system rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. Dla zwycięzców mistrzostw przewidziano oczywiście nagrody, ufundowane m.in. przez grono sponsorów wydarzenia. Patronami medialnymi Mistrzostw jest Dziennik Polski, Gazeta Krakowska oraz RTK Nowy Sącz.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia