Sandecja przegrała z Miedzią Legnica 1:2

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W drugiej kolejce rozgrywek I ligi piłkarskiej, Sandecja Nowy Sącz przegrała na własnym stadionie z Miedzią Legnica 1:2. Wynik meczu w 18. minucie otworzył Henrik Ojamaa, który w przeszłości reprezentował barwy Legii Warszawa. W 30. minucie wyrównał Michal Piter-Bucko, jednak tuż przed przerwą bramkę samobójczą strzelił Tadeusz Socha (41. minuta). Tym samym do przerwy Sandecja przegrywała 1:2 i taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

Sędzia nie narzekał na brak pracy, ponieważ pokazał aż 8 żółtych kartek (dla Sandecji: Piter-Bucko, Kanach, Walski, natomiast dla Miedzi: Ostrowski, Marquitos, Zieliński, Ojamaa oraz Mijuskovic).

Nowy Sącz nie może być zadowolony z początku rozgrywek, ponieważ to druga porażka Sandecji. Miedź ma na koncie 4 punkty. Takie wydarzenia Nowy Sącz cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy na razie nie mogą być dumni z postawy swoich piłkarzy.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.