Grzegorz Baran i Bartłomiej Dudzic przedłużają kontrakt z Sandecją

Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Grzegorz Baran oraz Bartłomiej Dudzic zdecydowali się na przedłużenie kontraktów z MKS Sandecją Nowy Sącz.

Baran to zawodnik, który ma ponad 200 spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek, jest ceniony w całej Polsce. Dla Sandecji rozegrał do tej pory aż 125 meczów. Jest wychowaniem klubu JKS 1909 Jarosław, gdzie stawiał pierwsze kroki piłkarskie. Grał również m.in. w Ruchu Chorzów oraz Górniku Zabrze. 35-letni gracz reprezentuje barwy Sandecji od sezonu 2015/2016.

Dudzic to z kolei piłkarz, który w Nowym Sączu spędził już 6 sezonów. Urodził się w Oświęcimiu, natomiast jego pierwszym klubem była Niwa Nowa Wieś. 30-latek do tej pory rozegrał w Sandecji 119 spotkań, więc jest jednym z filarów tego klubu, z tego też względu jest bardzo doceniany przez kibiców. W ostatnim sezonie Dudzic zagrał 32 spotkania, podczas których udało mu się nawet zdobyć jedną bramkę. Pokazano mu również trzy żółte kartki. Z pewnością podpisanie nowych kontraktów przez tę dwójkę piłkarzy, to bardzo dobra informacja dla właścicieli klubu z Nowego Sącza.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia