I liga: Zbliża się mecz Sandecja Nowy Sącz vs Chrobry Głogów

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

I liga piłkarska nie zwalnia tempa. To już ostatnie kolejki sezonu 2020/2021, w którym nie brakuje widowiskowych spotkań oraz pozytywnych emocji. W niedzielę 23 maja Sandecja Nowy Sącz rozegra u siebie pojedynek 31. kolejki. Jej rywalem będzie ekipa Chrobrego Głogów. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:10.

Sandecja w rundzie wiosennej spisuje się nad wyraz dobrze. Po niezbyt udanej jesieni wydawało się, że na wiosnę nie można oczekiwać żadnych przebłysków. Historia pokazała, że wiele osób się myliło. Sandecja zdołała awansować na 11. miejsce w tabeli i bezpiecznie utrzyma się na I-ligowym poziomie rozgrywek. Ekipa z Głogowa jest nieco wyżej, bo na 9. lokacie i obecnie wyprzedza Sandecję o 2 punkty. W przypadku wygranej Sandecja może przedostać się przed Chrobrego.

Biorąc pod lupę mecze bezpośrednie faworytem zbliżającej się potyczki jest Sandecja. To nowosądeczanie wygrali 3 z 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami (dodatkowo 1 remis i 1 porażka). W 14. kolejce ligowej na boisku w Głogowie zawodnicy z Nowego Sącza zdołali wygrać 0:2.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia