30. kolejka I ligi: Radomiak Radom vs Sandecja Nowy Sącz

Radomiak Radom vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

30. kolejka I ligi zostanie rozegrana 16 maja 2021 roku. To właśnie w niedzielny wieczór (o godzinie 19:10) na wyjeździe z Radomiakiem Radom zagra Sandecja Nowy Sącz. Faworytem zbliżającego się pojedynku są dobrze dysponowani gospodarze, choć świetna forma Sandecji może sprawić, że goście wywiozą z Radomia jakieś punkty.

Radomiak Radom w swoim ostatnim spotkaniu zwyciężył w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Sandecja nie pozostała dłużna i również dopisała do ligowego konta 3 punkty. Zawodnicy z Nowego Sącza pokonali u siebie Koronę Kielce 2:1. Jeśli chodzi o tabelę sytuacja prezentuje się następująco - Radomiak jest trzeci i ma 53 punkty, a Sandecja jest ósma z 40 punktami na koncie.

Warto przyjrzeć się meczom bezpośrednim. W trzech ostatnich pojedynkach Sandecji nie udało się odnieść żadnego zwycięstwa. Z pewnością może to martwić kibiców, ale w tym sezonie sytuacja jest w stanie się odmienić. Radomiak wygrał dwa razy (2019 u siebie 1:0 i 2020 na wyjeździe 1:2), a raz padł remis (1:1 w 13. kolejce I ligi sezonu 2020/2021 na boisku w Nowym Sączu).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia