8 maja mecz Sandecja vs Korona Kielce

Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

8 maja o godzinie 16:00 Sandecja Nowy Sącz rozegra spotkanie w ramach 29. kolejki I ligi. Rywalem Sandecji będzie Korona Kielce. To gospodarze są uznawani za nieznacznego faworyta tej potyczki. Wcześniej Sandecja powinna rozegrać wyjazdowy mecz z Arką Gdynia, lecz ten pojedynek został przełożony na 19 maja.

W niedawno rozegranej serii gier Sandecja zremisowała u siebie z Resovią Rzeszów 1:1, natomiast Korona przegrała wyjazdowy mecz ze Stomilem Olsztyn 2:0. Obecna sytuacja w tabeli przedstawia się następująco: Sandecja jest na 9. miejscu i ma 37 punktów, a Korona jest na 13. pozycji gromadząc dotychczas 32 punkty (plus mecz zaległy - na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą).

Sandecja w czterech ostatnich spotkaniach z Koroną Kielce nie zanotowała żadnego zwycięstwa. To dość niekorzystna informacja przed majowym sprawdzianem. W 12. kolejce na własnym terenie Korona wygrała 2:0. Wcześniej zespoły mierzyły się w roku 2018 (3:3 w Nowym Sączu), 2017 (1:0 dla Korony w Kielcach) i 2014 (5:1 dla Korony w Kielcach).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia