Sandecja vs Resovia Rzeszów - kto wygra najbliższe spotkanie?

Sandecja Nowy Sącz - Resovia Rzeszów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Forma Sandecji cały czas zwyżkuje. Graczy z Nowego Sącza nie można pokonać od 12. kolejki ligowej (w międzyczasie przytrafiła się jedna porażka w meczu towarzyskim z Puszczą Niepołomice 1:3).

28 kwietnia o godzinie 16:00 w Nowym Sączu rozegrany zostanie mecz 27. kolejki I ligi. Sandecja Nowy Sącz zagra z Resovią Rzeszów. Faworyt jest tylko jeden - niewątpliwie są to gospodarze. W ostatnim pojedynku nowosądeczanie wygrali w Bełchatowie 0:2, natomiast Resovia przegrała na własnym terenie z Zagłębiem Sosnowiec 1:2.

Ligowa tabela prezentuje się dość optymistycznie. Sandecja jest obecnie na 8. lokacie z 36 punktami na koncie. Resovia jest dużo niżej. To 15. pozycja w tabeli i 24 zgromadzone punkty.

Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy zainteresowanymi ekipami do tej pory rozegrano tylko jeden taki mecz. W 10. kolejce (runda jesienna) na boisku w Rzeszowie padł bezbramkowy remis. Tym razem powinny paść jakieś bramki, a Sandecja będzie chciała udowodnić, że wysoka forma nie jest dziełem przypadku. Być może przyniesie to kolejny awans w tabeli.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia