Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz notuje kolejne zwycięstwo na boiskach I ligi. Tym razem w pokonanym polu pozostawili ekipę Zagłębia Sosnowiec. Mecz 24. kolejki zakończył się wynikiem 2:1.

Sandecja była faworytem spotkania rozgrywanego w Nowym Sączu. Piłkarze nie zawiedli swoich kibiców i 10 kwietnia sprawili im atrakcyjny prezent w postaci 3 punktów. W 21. minucie na 1:0 dla Sandecji strzelił Rubio. Sytuacja uległa zmianie po zmianie stron. W 60. minucie samobójczą bramkę na swoim koncie zapisał Dawid Pietrzkiewicz. W tym momencie był remis. Sprawy w swoje ręce wziął Dawid Błanik, który w 70. minucie ustalił wynik spotkania na 2:1.

Sytuacja w tabeli jest dla Sandecji coraz lepsza. Po 24. kolejkach drużyna znajduje się na 12. miejscu w tabeli i zgromadziła 30 punktów. Zagłębie Sosnowiec jest na przedostatniej pozycji (zaledwie 19 "oczek).

W najbliższym spotkaniu Sandecja ponownie nie będzie musiała opuszczać swojego miasta. Zagra z Widzewem Łódź. Gracze z Sosnowca zagrają natomiast u siebie z GKS-em Bełchatów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.