Sandecja czy Zagłębie Sosnowiec? Zapowiedź meczu

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

10 kwietnia o godzinie 16:00 piłkarskich kibiców I ligi czeka emocjonujące widowisko. W 24. kolejce Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym terenie Zagłębie Sosnowiec. Tym razem zdecydowanym faworytem meczu jest ekipa gospodarzy. Sandecja jest w tak dobrej formie, iż ciężko wyobrazić sobie brak jakichkolwiek punktów w najbliższym spotkaniu.

Nowosądeczanie podejmą Zagłębie po wspaniałym zwycięstwie ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:5. Ekipa z Sosnowca również ma dobre humory. Zagłębie pokonało u siebie Widzew Łódź 3:0 i z pewnością chciałoby dopisać do swojego konta kolejną zdobycz punktową.

Warto przejść w tym miejscu do analizy ligowej tabeli. Sandecja jest 13. (27 "oczek), a Zagłębie jest nieco niżej, bo na 15. miejscu (19 punktów). Potwierdza to, iż drużyna gospodarzy powinna wygrać, lecz na boisku wszystko jest możliwe. Mowa tutaj o 5 ostatnich meczach bezpośrednich, ponieważ w nich zdecydowanie lepiej radzili sobie piłkarze Zagłębia (3 wygrane, 1 remis oraz 1 przegrana). W 2020 roku w Sosnowcu drużyna Zagłębia wygrała 3:0. Tym razem powinno być nieco inaczej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia