Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z doskonałej strony zaprezentowała się Sandecja Nowy Sącz na boisku w Olsztynie. W 23. kolejce piłkarze reprezentujący ekipę z Nowego Sącza wygrali na wyjeździe 0:5. To kolejny świetny rezultat ze strony Sandecji, która ostatnio daje swoim kibicom mnóstwo radości.

Sandecja rozpoczęła spotkanie od mocnego uderzenia. W 3. minucie piłkę do siatki gospodarzy skierował Damian Chmiel. Później dwie bramki na swoim koncie zapisał Rubio (15. i 32. minuta). Do przerwy Sandecja prowadziła 0:3. Kolejne dwa gole zawodnicy z Nowego Sącza zdobyli już po zmianie stron. Strzelił je Rafael Victor (73. minuta oraz doliczony czas gry).

Nowosądeczanie umocnili się na 13. miejscu w tabeli, lecz teraz mają już na koncie 27 punktów. Stomil nie zmienił swojej pozycji, nadal jest 14. i ma 23 punkty. W najbliższym pojedynku Sandecja zaprezentuje się na własnym boisku, a ich rywalem będzie Zagłębie Sosnowiec. Stomil Olsztyn rozegra z kolei mecz wyjazdowy. Olsztynianie będą musieli udać się do Bełchatowa, gdzie czeka na nich znajdująca się w kryzysie drużyna GKS-u.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.