Sandecja pokonała ŁKS Łódź

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mimo przerwy reprezentacyjnej I liga nie zwalnia tempa. Sandecja Nowy Sącz pokonała u siebie ŁKS Łódź 2:1 w 22. kolejce ligowej i tym samym dopisała do konta kolejne ważne 3 punkty.

Pojedynek rozpoczął się po myśli gospodarzy. W 33. minucie bramkę na 1:0 zdobył Kamil Ogorzały. Wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą i Sandecja utrzyma korzystny wynik do końca spotkania, ale w 63. minucie wyrównującego gola zdobył Mikkel Rygaard Jensen. Emocji nie brakowało do samego końca. W doliczonym czasie gry sędzia spotkania wskazał na jedenasty metr i podyktował rzut karny dla Sandecji. Doskonałą szansę na bramkę zamienił Michal Piter-Bucko. Sandecja ostatecznie wygrała to spotkanie 2:1.

Aktualnie Sandecja znajduje się na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów. ŁKS Łódź jest na 3. pozycji i ma 40 "oczek". Kolejne pojedynki już niebawem. Sandecja tym razem uda się do Olsztyna, aby rozegrać mecz z tamtejszym Stomilem. ŁKS będzie mógł zrehabilitować się za ostatnią porażkę podczas meczu rozgrywanego na własnym terenie, podejmując GKS Bełchatów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia